DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 23. ledna 2012

Znalec Mazel není podjatý

No, říkám si, není nad to, když soud své rozhodnutí náležitě a zevrubně odůvodní!

Aktualisováno.
Ještě že soudružka soudkyně byla tak laskava, že některé důvody vyjevila aspoň tisku, když do přípisu obžalované se neobtěžovala.

3 komentáře:

 1. Tomáš Marný23. ledna 2012 12:52

  No jo, no, co jste čekal? ;-)
  Já bych vyčkal, zdali to bude vysvětleno v odůvodnění rozsudku. Pokud ne, bude to skvělý důvod k podání Vaší další ústavní stížnosti. S ohledem na význam znaleckého posudku v této věci bych to viděl na jasné porušení práva na fair trial a úspěch v kapse.
  Samozřejmě já nesedím v Joštově ulici.

  OdpovědětVymazat
 2. U rozhodnutáí policistů a státních zástupců se běžně setkávám s tautologickými "odůvodněními", méně často s něčím takovým. Soudy samotné mají reputaci o něco lepší, ale koukám, že se na ty různé strážmistry dotahují. :-)
  Petr

  OdpovědětVymazat
 3. V zahajen trestniho stihani je policii cr uzit termin Vudce Adolf Hitler, tak jen dotaz, zda se to bezne uziva namisto Fuhrer, treba v protektoratu ci ted. Jestli je to jako normalni Vudce s velkym V v uzivani institucemi.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>