DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

středa 18. ledna 2012

Stupidní deprivovaná hovada vracejí úder

Dnes ráno jsem si udělal radost. Nepředpokládám, pravda, že by měla dlouhého trvání. Předseda soudu mi jistě obratem odpoví, že nadávky a urážky je třeba posuzovat v kontextu: je něco úplně jiného, když občan nadává např. policistovi, soudci nebo znalci, anebo když znalec nadává občanovi. On to soudruh tak nemyslel, on je jinak moc uvědomělej!

14 komentářů:

 1. Soudce to zdůvodní tak, že zatímco občan nadává konkrétnímu policistovi, znalci či soudci, pan znalec nadával neurčité skupině, kterou nelze blíže identifikovat. A proto se ničeho nedopustil.

  OdpovědětVymazat
 2. Tomáš Marný18. ledna 2012 10:40

  Hlavně jsem zvědavý na možnou podjatost v posledním řízení!

  OdpovědětVymazat
 3. Článek je psaný o extremistech a neonacistech,takže nejde popřít,že znalec tím myslí je.Pokud tohle není důkaz podjatosti,tak už nic.

  Ivánek

  OdpovědětVymazat
 4. Honza:S touto logikou bych mohl nadávat cikánům nebo židům, protože nikdo nemůže tyhle skupiny v tomto režimu nijak pevně určit

  OdpovědětVymazat
 5. přesné. bohužel si vás jen zařadí na seznam potencionálních neoneácistů, protože to je většinová logika: rovnost je některým, určité skupiny jsou mimo zákon. ostatně nejlépe to ilustrovaly dva současně probíhající případy rasismu: vítkov a znásilnění a zmrzačení desetiletého chlapce. na jedné straně hysterie a "dožínky", na druhé směšných deset let..
  petr

  OdpovědětVymazat
 6. Petr: ne deset let, ale 5 let, po tom, co se ve prospěch útočníka odvolal státní zástupce. A samozřejmě po dvou třetinách bude venku.
  Co za člověka může dovolit, aby taková bestie byla vypuštěna zpátky mezi lidi? Navíc už po třech letech? Ti soudci a státní zástupci nemají rodiny? Co když bude jejich dítě příští obětí těch zrůd?
  Ten druhý nedostal vůbec nic, nebylo mu 15 let.

  OdpovědětVymazat
 7. Žena napadená cikány při silvestrovském útoku ve Varnsdorfu zemřela

  http://zpravy.idnes.cz/zena-napadena-pri-silvestrovskem-utoku-romy-ve-varnsdorfu-zemrela-1pe-/krimi.aspx?c=A120118_123435_usti-zpravy_alh

  OdpovědětVymazat
 8. ...a rozdíl oproti Tanvaldu je jen v kousku železa .Ti rozumnější v nepřizpůsobivých městech nosí protože musí .Pokud bojující demokracie nechce dát stále opozici zapravdu a upřednostnuje podřimující nevědomý národ tak bude muset vymyslet jiné řešení a povinně ozbrojit ohrožené České rodiny.Nebo bude zase stačit na odvedení pozornosti od podstaty problému " lov mikin " a jiných nebezpečných obrázků ?

  OdpovědětVymazat
 9. Závadový Diskurz19. ledna 2012 14:34

  Zakládám tímto neregistrované hnutí >>Závadový Diskurz<< (všimněte si, že velké D jednoznačně odkazuje na němčinu a tím na Německo - a jaké jiné může být Německo než nacistické, zároveň na konci je "z" a nikoli "s" - aby s tím pan Pecina neměl problémy, kdyby to bylo jeho hnutí, určitě tam bude s).

  Náplň hnutí zatím není pevně stanovena, ale každý asi tuší, jaká bude. Zároveň vyhlašuji soutěž o symbol tohoto neregistrovaného hnutí.

  Linky na vaše návrhy vkládejte do diskuse. Je poměrně vysoký předpoklad, že cokoli vytvoříte, stane se automaticky závadovým.

  OdpovědětVymazat
 10. Tomáš Marný19. ledna 2012 14:49

  Jako symbol doporučuji obrázek nějaké Buddhy sochy se svastikou na hrudi.

  OdpovědětVymazat
 11. Leon Kreutzfeld19. ledna 2012 15:08

  Spis vam doporucuji, aby jste cile a smerovani hnuti popsali v nejakem dokumentu.

  Nejlepe, kdyz se tam budete odvolavat na lidska prava, existujici zakony a mezinarodni umluvy, to se Vam pak u soudu bude lepe schweikovat.

  Hlavne uz prosim Vas ne zadne symboly.

  OdpovědětVymazat
 12. Ad Závadový diskurz: tomu říkám underground! Dnes, když je z Plastiků vládní bigbeat se vším všudy, je tohle to, co jsme dělali tehdy my. Samozřejmě všichni dobře víme, co chcete a co si myslíte, i kdybyste nakrásně tvrdil něco jiného, nás neobalamutíte! Jeden nejmenovaný a odtud vymetený diskutér například tvrdí, že jsem ho nazval idiotským chcípáčkem na základě věty, ve které jsem vysvětloval, že si to bude myslet, ať napíšu cokoli. :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Zde první návrh na symbol neregistrovaného hnutí Závadový Diskurz:

  http://www.conspiracyplanet.com/channel.cfm?channelid=38&contentid=5710

  OdpovědětVymazat
 14. Závadový Diskurz19. ledna 2012 22:29

  Trololo: To je hoooodně dobrý. S tím by se dalo moc pěkně švejkovat, protože ani Mazel se Svobodou dohromady by nedokázali rozhodnout, jestli tím symbolem urážím Židy nebo nácky. :-)

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>