DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

neděle 4. prosince 2011

Hasta la vista, soudnosti

Sice jsem už opravdu nechtěl psát nic o extremismu, ale o tenhle dokument se prostě musím se svými čtenáři podělit.

Jak patrno, s patřičně namotivovaným soudním znalcem (v daném případě Ivo Svobodou) se policie může pustit i do větších akcí. Nám známá hubitelka vlkodlaků, sokolovská soudkyně Dana Kordíková (Dana the Werewolf Slayer), ovšem měla v tomto případně aspoň tolik rozumu, že nevydala trestní příkaz a nařídila hlavní líčení, jež se koná dne 23. 1. 2012 od 9.45 hod. v jednací síni č. 15. Dlouho jsem ve Falknově nad Ohří nebyl, takže není vyloučeno, že si tam výlet udělám: tuhle státní zástupkyni prostě musím vidět na vlastní oči, jinak v její existenci neuvěřím!

2 komentáře:

  1. a já si myslel, že na logu gnls dva tancujou a jeden zakopl:-)kdoví, jestli se někdy dočkáme stíhání antifašistů za loga good night white pride, když se sami přiznali, že předlohou jejich loga je tato fotka zobrazující rasový útok černocha na bělocha: http://30.media.tumblr.com/tumblr_lnok4koFlQ1qgb652o1_400.jpg a navíc je jejich logo mířeno vůči skupině obyvatel bílé barvy pleti nebo jiných politických názorů:-) nebyl to špatný nápad, udělat to stejné co oni, alespoň jde vidět, že nejde o loga, ale o konkrétní lidi s konkrétními politickými názory. na závěr dodám, že stíhat za jakákoli loga je ohavnost

    OdpovědětVymazat
  2. Paní soudkyně tím chtěla říct pouze to, že bolševismus je v pořádku a jakákoli známka odporu proti němu znamená odpor proti kořenům, na kterých je vystavěna současná nefunkční mrzácká podoba demokracie.
    Pokud dostane tmavý občan nápad kopat do občana světlého (případně užije i pomocné sečné a řezné předměty), tak je to v pořádku, protože v nejhorším případě bude odsouzen za ublížení na zdraví. V opačném směru to tak nefunguje, ale nic naplat, tenhle systém slouží jen určitým lidem a v rámci zachování JEJICH prestiže je nutno šlapat po právech a svobodách druhých.
    Legrace začne, až se strany vymění :-)

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>