DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 21. listopadu 2011

Vimperk, tak trochu jiné město aneb Úřední zvůle 2.0

Kuriosní a zcela ojedinělé rozhodnutí o zákazu shromáždění DSSS vydal Městský úřad Vimperk. Na Facebooku našel diskusní skupinu, na jejímž základě demonstraci zakázal s odůvodněním, že účel oznámeného shromáždění, spočívající v mítinku příznivců a členů strany DSSS s předsedou této strany, povede, s ohledem na shora popsané závěry správního orgánu, k výzvám k rozněcování nenávisti a nesnášenlivosti zejména pro národnost či sociální postavení.

Aktualisováno.
Soud podle očekávání tento výplod chorého ducha zrušil. Odůvodnění zatím k disposici není, pouze zpráva ČTK.

7 komentářů:

 1. co to je za pičovina.....ale holt se ti úředníčci tak bojí o korýtka...že radši poslechnou příkazy z hora a zakážou projevit svobodně názor...

  OdpovědětVymazat
 2. Velice kuriozní pamflet i na naše poměry

  OdpovědětVymazat
 3. Koncept žaloby:

  Jinak věta "Podle názoru správního orgánu je ust. § 10, odst. 1 zákona nutné interpretovat v kontextu jeho účelu, kterým je nepochybně snaha zákonodárce zabránit, aby extrémní svobodou projevu došlo k narušení demokratické rovnováhy ve společnosti.“ aspiruje na titul "výplod choré úřednické mysli roku 2011".

  OdpovědětVymazat
 4. Neměli by se osli vydávat až na konci měsíce? Současným systémem jsou diskriminování oslové, kteří náhodou rozhodli ke konci měsíce.

  OdpovědětVymazat
 5. Jak uz zde napsal vp. -es-, jedna se o dalsi pripad kontextualniho extremismu. V tomto pripade o extremni svobodu projevu.

  OdpovědětVymazat
 6. Výplod vimperského psychopata Ženíška Krajský soud v Českých Budějovicích zrušil

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>