DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 8. srpna 2011

Přílepek

Tenhle je zvlášť roztomilý: jak informuje v tiskové zprávě Strana zelených, vláda, ve snaze napravit neloyalitu Nejvyššího správního soudu, který umožnil zjišťovat žadatelům podle InfZ informace o úřednických platech, vložila do návrhu zákona, vztahujícího se k naprosto odtažitému thematu, novelu InfZ, která to opět zakáže.

Na výsledek hlasování, jež je naplánováno na 23. srpna, zatím sázkové kanceláře kurs nevypsaly, ale já bych na oposici rozhodně nevsadil: utajení platů, stejně jako třeba neomezená poslanecká imunita, je bytostným zájmem celé politické třídy, a v takových věcech jdou nějaké banální stranické rozepře stranou.

1 komentář:

  1. Ivan Olšovec9. srpna 2011 10:24

    Díky za Vaše upozornění na tuto nechutnost, po rozeslání této zprávy do světa se zvedl počet dopisů našim zákonodárcům na toto téma (a někteří z nich dokonce odpověděli) zveřejněných na napistejim.cz. Třeba to něco ovlivní ..

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>