DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 28. července 2011

Zvoláš-li ODS, ozve se ti "korupce"

S další prokorupční iniciativou přišel Občanskou demokratickou stranou a jejím expertem-hydrologem Igorem Němcem ovládaný Úřad pro ochranu osobních údajů, který zakázal Karlovým Varům zveřejňovat videozáznamy se zasedání městského zastupitelstva. Podnět k tomu dal, jak jinak, šéf místní organisace této strany.

Má smysl takovou zprávu vůbec komentovat? Domnívám se, že nikoli: od afrických zemí se Česká republika liší už jen tím, že čeští politici dosud nenašli zálibu v pestrobarevných uniformách se širokými šerpami, ve všem ostatním jsme Afriku dohnali a možná i předehnali.

11 komentářů:

 1. Konečně glosa o ODS, která mne pobavila... :)))
  Děkuji

  M.H.

  OdpovědětVymazat
 2. Nic proti, ale ODS s tím nijak nesouvisí.

  OdpovědětVymazat
 3. Kde je nějaká levárna , podvod , krádež , tam jsou MODROBOLŠEVICI z ODS."MY MÁME CELOU JUSTICI" , že ano PODVODNÍKU , LHÁŘI POSPÍŠILE A DONE KINDLE!Ve skutečně právním a demokratickém státě , by byli tito zločinci dávno odsouzeni k mnohaletému žaláři , ale v ABSURDISTÁNU - BORDELISTÁNU MAJÍ NADÁLE CELOU JUSTICI , ZASTUPUJÍ ZLOČINNÝ STÁT ČR VE ZMANIPULOVANÝCH , POCHYBNÝCH ARBITRÁŽÍCH , VYSMÍVAJÍ SE SLUŠNÝM , POCTIVÝM OBČANUM , KTEŘÍ JEJICH ZLODĚJNY PLATÍ , A DÁLE JE OKRÁDAJÍ!!!
  ODS JE POLITICKÁ STRANA POSTAVENÁ NA ZLOČINNÝCH ZÁKLADECH I ÚMYSLECH - STEJNĚ JAKO KSČ - MĚLA BY BÝT ROZPUŠTĚNA , ZLODĚJUM ODEBRÁN NAKRADENÝ MAJETEK A ZAVŘÍT JE AŽ ZČERNAJÍ , VČETNĚ TUNELTÁTY!!!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 4. Řekne - li se korupce, ozve se ironický hlas hlavy státu, která se zeptá :" a může mě někdo vysvětlit, jak se ta korupce počítá"? četla jsem to někde v souvislosti s korupcí na plzeňské právnické fakultě, panu Klausovi zřejmě "prodej a nákup" titulů připadal velice zábavný..
  Dubanová

  OdpovědětVymazat
 5. Myslím, že magistrát by měl založit regionální "TV KV" nebo jinak využít zpravodajskou licenci, a pak by mohl mít záznamy ze zastupitelstva v archivu klidně dál. Problém je ve fundamentalismu a vůbec existenci ÚOOÚ. Je vůbec deviací, pokud je na jeden zákon samostatný úřad.

  OdpovědětVymazat
 6. Další příklady deviací: ČÚZaK, ČBÚ, SSHR, SÚJB, NBÚ, ČTÚ, GAČR, TAČR, ČSÚ, RRTV, NKÚ, ombudsman. Není těch deviací nějak moc, pane Potměšile?

  OdpovědětVymazat
 7. Jan Potměšil1. srpna 2011 13:50

  ÚOOÚ je pro mě stále jen uměle vytvořený úřad, jehož agendu by mohlo stejně tak dělat třeba MV. Aspoň by jeho stanoviska musela být vyváženější a více beroucí ohled na jiné názory a realitu kolem. To, že se vymýšlejí trafiky jinde, není omluvou pro existenci ÚOOÚ.

  OdpovědětVymazat
 8. Jenže MV příliš absolutisuje prevenci kriminality, a to i na úkor soukromí. Navíc není z podstaty věci nezávislé, což je evropský požadavek na ÚOOÚ.

  OdpovědětVymazat
 9. Jan Potměšil4. srpna 2011 14:30

  Ad GP: Otázka nezávislosti je významná, to mě nenapadlo. MV takovou míru nezávislosti nemá. Na druhé straně vzniká riziko nezávislosti "utržené z řetězu" - na MV zejména o mezioborových otázkách musíte konzultovat jiné odbory a riziko excesu je tak menší. A myslím, že VOP by se na zákaz záznamů ze zastupitelstva asi také díval rozpačitě.

  OdpovědětVymazat
 10. Dovolím si položit otázku panu ministrovi spravedlnosti, Vážený pane ministře, ještě nežli jste se ministrem stal, hovořil jste a to velice zaujatě, o tom, že nenecháte ostudnou "kauzu" plzeňské právnické fakulty tzv. "zamést pod koberec", a kde se nachází ona kauza nyní? Jak to dopadlo s těmi kteří si "zakoupili" po několika měsíčním "studiu" titul - a co ti kteří jim ten titul "prodali"?, děkuji za odpověď.
  Dubanová

  OdpovědětVymazat
 11. Česko není vyspělá země, hlásí americká banka
  http://ekonomika.idnes.cz/cesko-jpmorgan-rating-rozvojove-trhy-d8u-/ekonomika.aspx?c=A170223_115255_ekonomika_rts

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>