DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

neděle 10. července 2011

Starosta Kolbek, nová hvězda obecní samosprávy

Jaroslava Kolbeka, starostu obce Pletený Újezd a březnového laureáta ceny tohoto blogu Osel měsíce, jsme poznali jako autora svěžího, dokonale nezákonného vyrozumění. Pan starosta ovšem v mezidobí na svém stylu zapracoval a co vyprodukoval nyní, je srovatelné snad jen se správním aktem jičínského starosty Rumpála Pro urážku starostenské nohy nadosmrti zavříno.

Kdybychom měli vypsat jeden po druhém důvody, proč je toto přestupkové rozhodnutí pletenoújezdského úřadu ve věcech silnic nezákonné, popsali bychom několik stran a stejně bychom si nemohli být jisti, zda jsme na některý důvod nezapomněli.

A kdyby zvídavější ze čtenářů zajímalo, co že to jsou ony nepovolené pevné překážky, umístěné na pozemních komunikacích a ohrožující dle pořádkové komise bezpečnost, mohou si jeden exemplář prohlédnout na této fotografii.

11 komentářů:

 1. Pan starosta Kolbek. Co k nemu dodat. Je to clovek nekompetentni. Je to clovek, ktery byl zvolen jen proto, aby se nereklo. Je to clovek, ktery jhen slepe posloucha sve zastupitelstvo, ktere je ve skoro stejnem slozeni jako to puvodni, cili vedeni obce se vlastne nezmenilo. Kdyz tu byl clovek, ktery s tim chtel neco delat, ve volbach prohral o jeden hlas. Ta vesnice je jiz davno "mrtva" a pokud se nekdo nevzpamatuje bude to jeste horsi.

  Hospoda: zaviraji si kdy chteji
  Mistni kultura: je na bodu mrazu
  Fotbal: tesne pred svou sebevrazdou
  Hasici: lapaji poposlednim nedechnuti
  Obec jako takova: vypada jak pred bankrotem, jen ulice pro synka byvaleho starosty je ok!!
  Jedine co funguje je spolek aerobiku. I kdyz vice angazovanosti pro deti a matky by jim take neuskodil.

  Shrnuto podtrzeno. Velka skoda obci, ktera mela pred volbami potencial, ale ted se zahrabala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závistivý blbeček, toužící marně po jakékoliv funkci.

   Vymazat
 2. Škoda, že ten Popletený Újezd neznáme. A to původní zastupitelstvo se míní jaké? Komouši, exkomouši nebo kryptokomouši či jejich potomci?

  OdpovědětVymazat
 3. Ad anonym1: Ano je to smutné, ale nevzdám to není důvod. Při plně obsazené kandidátce to doufám dá příště 3-4 hlasy a pak se dá už něco dělat. Ani ty sprosté nadávky a podrazy mě neodradí, naopak mě to přesvědčuje že to funguje. Teď se dolují požadované informace a malá domů už nebude co bývala.

  Ad anonym2: Bez politické příslušnosti, není to o politice ale příslušnosti k jedné partně. nevím jestli je to tím cca něcomálopřestotisícem za volební období ( za předednictví v komisích "na oko") nebo jejich neschopností pochopit co se kolem děje. Základním konkurenční výhodou je soudržnost, ostatní lidé se nebojí a mají rozdílné názory ale nemají onu volební disciplínu těch co jsou přímo finančně interesování na "nefungování obce".

  OdpovědětVymazat
 4. Puvodni jake tam bylo do roku 2010. Jde o to, ze se vlastne nic nezmenilo. Pan Kolbek je jen loutka zastupitelstva. Nekdy se zda, ze kyvne na vse co se jim vyroni v hlave.
  Je az zarazejici, ze ulice sokolovska se opravila. Na dalsi uz nejsou a asi dlouhou dobu nebudou penize. Proc taky. Nebydli tam preci syn byvaleho starosty.
  Cisticka... ve zpravodaji jen mlzi. Pravdou je ze maji nejen problemy s pozemky a vubec s celym schvalovanim.

  Ted to trochu odlechcim... ale myslim si ze nad uradem by mela viset tabule: s blbci se nebavime... vystacime si totiz sami...

  co se tyce komousu.... nevim, ale kdokoliv jiny by byl vhodnejsi nez to co tam je ted.
  Volby, ktere se konali... byla to jedna velka fraska se spatnym vysledkem.

  osobně doufám ze pan Kalenda jen tak neda pokoj a bude kontrolovat cinnost obce dusledne a do detailu.... aspon se panove trosku zapoti a nebudou jen sedet na zadku a tupe zdedat packy!!

  Prezentoval bych toto jako nazor tech, co volili prohyvsiho (bohuzel) kandidata.!!

  OdpovědětVymazat
 5. Mohl by mi někdo ze zasvěcených vysvětlit, co je špatného na pytlících na psí exkrementy? Vždyť na to sám pan starosta chtěl vypsat výběrové řízení! (Aha, že by mu iniciativní občan překazil lukrativní malou domů z obecní pokladny, když nezodpovědně poskytl totéž na vlastní náklady?) :-P

  OdpovědětVymazat
 6. no ted jsi Jakube uhodil hrebicek na hlavicku. A jeste jeden duvod.
  Vadi to starostovi resp. zastupitelstvu protoze je to nenapadlo jako prvni!

  OdpovědětVymazat
 7. Ty male domu, to bude jiste taky jeden z duvodu proc odklizet padly snih uz nema za povinnost obcan co tam bydli, ale mesto. Praci jiste rad udela vitez vyberoveho rizeni - firma s akciemi na dorucitele.

  OdpovědětVymazat
 8. Leon: pro mě po odstěhování z Prahy to byl šok, na co akcie na doručitele? stačí firma která patří přímo starostovi nebo jeho kamarádovi ze stejné obce. Když se pak na informace doptáš (já 27.11.2010) nedostaneš informaci dodnes a musíš se jí složite domáhat.

  OdpovědětVymazat
 9. Vazeny pane Kalenda, co Vas po odstehovani z Prahy tak sokovalo? Ze v Praze se na to jde pomoci akcii na dorucitele a v Pletenem Ujezde ta firma patri rovnou starostovi?

  Neveste ale hlavu, v indickem Biharu to bylo pred par lety podobne jako v Ujezde, ale uz se to lepsi. Snad se i u Vas blyska na lepsi casy.

  OdpovědětVymazat
 10. leone: zatim je nainvni si to myslet... lide tam veri tomu co jim nabulikuji... typicky cech...

  jednou za uherak obec neco udel a to jeste pred volbami, aby se jako nereklo...

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>