DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

sobota 2. července 2011

Kubišová se musí omluvit Vondráčkové

V pravidelném okénku do světa bulvárních themat se budeme věnovat zprávě, kterou včera přinesla téměř všechna bulvární media: 1, 2, 3, 4.

Záležitost není zcela přehledná a kvalita zpracování zprávy bulvárními novináři jí na srozumitelnosti rozhodně nepřidala, ale srovnávací analysou několika zdrojů lze dospět k závěru, že Kubišová měla v rozhlasovém interview říct, že se o Vondráčkové raději nebude vyjadřovat, aby nebyla opět žalována o dva miliony korun. Za to se má nyní, na základě rozsudku Vrchního soudu v Praze, do dvou týdnů v rozhlase omluvit.

Tomu nerozumím: reparovat by se měly být pouze takové zásahy, které se v osobnostní sfeře žalobce skutečně reálně odrazily (zásada de minimis non curat praetor), a nadto není zřejmé, nakolik bylo vyslovené tvrzení míněno jako odkaz na skutečně podanou žalobu a nakolik pouhou obrazně vyjádřenou obavou z kverulační psychosou evidentně stižené stárnoucí zpěvačky.

Čemu naopak dobře rozumím, je snaha neslavně proslulého Vrchního soudu v Praze pomoci komunistovi proti disidentovi; to samé číslo tento soud předvedl již nesčíselněkrát, stačí vzpomenou na slavný spor mezi Vondráčkovou a Rejžkem.

5 komentářů:

 1. Vondráčková má v poslední době samé excesy a docela se mi znechutila. Fanoušky vyměnila za chození po soudech, žaloby kolem sebe metá jako blesky a s každým dalším rozsudkem její společenská obliba klesá a klesá.

  Toto je typický příklad jejího malicherného sporu o nic. Možná by naše soudnictví ovlažilo zrušení vrchních soudů.

  OdpovědětVymazat
 2. Pouštění hudby v rádiu je obrovský kšeft, a jak mi říkala jedna redaktorka, je nebezpečné se o to zajímat. Více zde:

  http://cs.wikiquote.org/wiki/Rádio

  OdpovědětVymazat
 3. Jiřího Hradce asi znáte:

  http://www.jirihradec.com

  http://www.jirihradec.com/pravo/strasbrk/strsbjh.htm

  OdpovědětVymazat
 4. Vondráčková je bezcharakterní běhna.

  OdpovědětVymazat
 5. Vrchní soud v Praze zasviněný komunisty , estébáky a politickými všehoschopnými prostituty a prostitutkami všeho druhu , jenom potvrdil svoji strukturu a pověst.Bohužel si nemyslím , že je to vrchol "naší" postkomunistické justiční mafie ČR.
  Záleží jenom na nás , jak dlouho se ještě necháme těmito morálními zrůdami ze státní správy , zákonodárných orgánů , policie a justice ČR terorizovat a okrádat.
  Myslím si , že většina slušných lidí , by se měla inspirovat Islandem , kde lid názorně ukázal , jak lze kultivovaně změnit vládu ,Ústavu a dohnat lháře , podvodníky a zloděje k odpovědnosti a spravedlivým trestům!!!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>