DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 23. června 2011

Plzeňská práva spějí k zániku

Návrhem na odebrání akreditace se zdá spět k vyústění kausa plzeňské fakulty obchodního (resp. obchodně-korupčního) práva. Je to velmi charakteristické pro tuto zemi a dobu: než by politická representace, jejíž koryfejové plzeňského instantního vzdělávacího servisu zhusta využívali, připustila skutečné prošetření skandálu, raději nechá fakultu v tichosti padnout.

Nezbývá než doufat, že epochu postkomunismu přečká aspoň Universita Karlova; té tradice by byla docela škoda.

1 komentář:

  1. A co lidé , kteří jsou těmito komunistickými a estébáckými mafiemi "vzdělanými" gaunery , postiženi nebo zničeni a zlikvidováni?!Kdo je odškodní?!Je těch gaunerů a vrahů ještě plná státní správa a justice ČR!
    Gauner Pospíšil by měl v první řadě vypadnout a zbytek života strávit v kriminále , stejně jako Kovářová , Klaus , Nečas ,Drábek a všichni zločinci , kteří tuto zemi morálně i právně zdevastovali a rozkradli!!!
    Josef Langhammer

    OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>