DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

úterý 28. června 2011

Další opilec v taláru

Po soudci, který si o přestávkách jednání přikrádal z advokátských šrajtoflí, tu máme species soudce-kořaly, tedy něco, na co jsme si už zvykli a co počínáme brát spíš za normu než nějakou zvláštnost.

Zaujal mne nápad, že Dagmar Křišťanová bude muset před každým soudním jednáním dýchnout do balonku a podle výsledku ji vedení soudu do jednačky pustí čili nic. Je to inspirativní, a měla by se toho ujmout advokátní komora, která by své členy za tím účelem vybavovala detekčními trubičkami. Jen se bojím, aby soudci neodpověděli stejnou mincí: to by pak zvlášť na venkovských soudech z leckterého jednání zbyla zapisovatelka.

6 komentářů:

 1. Ano , takhle vypadá "naše" justice.Soudci a státní zástupci buď lžou , podvádějí , kradou a nebo jsou v "práci" za naše královské peníze opilí.Jaký pán , takový krám.
  Jestliže ČR dlouhodobě řídí ke zkáze a hlavně rozkrádá ta největší morální lůza , jakou si jen lze představit , tak jejich justiční mafie řízená homosexuálem Pospíšilem z Plzně nemůže vypadat jinak.
  Ale MY , většina slušných a poctivých občanů ČR , už to dále tolerovat a snášet jejich teror nechceme!Vezměme si příklad a inspirujme se Islandem , kde lid s podobnými gaunery a zločinci zametl a dohnal je k odpovědnosti a spravedlivým trestům!!!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 2. A největšími zloději jsou exekutoři , pravá ruka komunistické a estébácké státní správy a justice ČR.Když se někdo nechce vzdát a s těmi zločinci bojuje , tak na něho pošlou zloděje exekutora , i přesto , že rozsudky nejsou pravomocné a vykonatelné!
  V mém případě estébáka Tomáše Vránu z Přerova a člena komunistického a estébáckého libereckého justičního gangu Vondroušů , který byl a stále je nasazen i na KS v Hradci Králové , Jiřího Polanského se soudcem podvodníkem z Plzně(spolužákem homosexuála Pospíšila!)Pavlem Jandurou , t.č. škodícího u OS v Semilech pod vedením předsedy soudruha estébáka Strnada!!!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zastřelit ty exekutorské lichváře a zloděje a toho stbáka Vránu mučit za všechny co existečně zruinoval !!!!!!

   Vymazat
 3. Při vaší úctě k právním zásadám (připomínám třeba presumpci neviny) je zajímavé, jak máte údajnou krádež šrajtofle soudcem za "hotovku". Kořalové jsou pak i mezi lékaři, úředníky, řidiči, politiky apod. Chápu vaši radost nad dalším zlořádem v justici, ale k objektivitě má sběratelská vášeň podobných idnesových zpráviček a jejich zobecňování daleko.
  Honza

  OdpovědětVymazat
 4. Při vaší úctě k právním zásadám pane Honzo(nevím proč se stydíte uvést celé jméno pod názor) , nemám radost z podobných zpráviček a ani je nesbírám , ale i tyto pouhé střípky , které se na světlo dostanou , vypovídají o stavu morálky a práva v tomto zločinci ovládaném a řízeném srdci zločinnosti Evropy.
  Je mi jasné , že různá individua se pohybují ve všech profesích , nezávisle na vzdělání a postu , ale ve státní správě(na vedoucích postech) a v justici ČR jsou zářnou vyjímkou ti slušní a nemají šanci nic změnit , ale ani mezi těmi zločinci zůstat slušnými.
  Věřte , že opravdovou radost budu mít , až lháři , podvodníci a zloději , kteří tuto zemi rozkradli , morálně a právně rozvrátili , budou po zásluze potrestáni a slušnost a právo bude mít po dlouhé době zelenou.K tomuto cíli je ovšem potřeba více odvahy a třeba i rizika od nepochybně většiny slušných občanů ČR.Ti , kterým státní a justiční mafie zničila život , už nemají co ztratit.Já půjdu třeba do první linie.
  Proč si myslíte , že na mě ještě nikdo z těch zločinců nepodal TO , když se tak otevřeně a adresně vyjadřuju?!
  Josef Langhammer

  OdpovědětVymazat
 5. Pseudonyma Honzu zdvořile upozorňuji, že tento blog není prostorem pro osobní útoky a trolling. Další jeho příspěvky budou proto mazány bez ohledu na obsah.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>