DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

pondělí 18. dubna 2011

Praha poskytla utajovaný audit

Hlavní město Praha splnilo exekučně vymáhanou povinnost a poskytlo žadateli, panu Jakubu Sedláčkovi, požadovaný interní audit týkající se možností korupce při přidělování fancy registračních značek.

Je to inspirující čtení a interpretovat ho tak, že korupce není možná, protože erzety jsou přidělovány úplně, ale úplně náhodně, může zřejmě jen ten, kdo z úplatků na odboru dopravněsprávních agend žije.

A když už mluvíme o náhodném přidělovaní, mám námět na další audit, tentokrát pro ministerstvo spravedlnosti: Jak je to s nahodilým přidělováním agendy soudcům a senátům? Jistá, bohudíky už bývalá, předsedkyně jistého, bohužel nikoli bývalého, krajského soudu prý uměla zařídit účelové přidělení naprosto rutinně, aspoň podle toho, co vyšlo najevo v případu soudce Nagye. Prověřit, jak to u soudů v praxi chodí, to by byl teprve tajný audit!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>