DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

neděle 19. prosince 2010

Dvě třetiny soudů ignorují nález Ústavního soudu a nadále tají, kteří soudci byli před Listopadem v KSČ

Tisková zpráva.

9 komentářů:

 1. Tomáši, nemohl byste mi tu tiskovou zprávu přeposlat ve formátu doc nebo rtf na redakce.om(at)gmail.com?

  Svůj odlišný názor na Vaše snažení jsem Vám sice napsal, ale to, že soudy nerespektují rozhodnutí ÚS, je naprosto skandální!

  OdpovědětVymazat
 2. V tomto formátu neexistuje. Stačí vám ODT?

  OdpovědětVymazat
 3. Zde to máte v Google Docs, theoreticky by to tam mělo jít převést do libovolného formátu.

  OdpovědětVymazat
 4. jsem slepý, nebo chybí Městský soud v Brně?

  OdpovědětVymazat
 5. Chybí cca 20 soudů, které zatím neodpověděly.

  OdpovědětVymazat
 6. Tomáši, myslíte, že by bylo možné získat stejné informace od dalších veřejných činitelů, např. senátorů, poslanců a členů vlády?

  OdpovědětVymazat
 7. Ad lnemo:

  Ne, obávám se, že nález lze vztáhnout nejvýš na státní zástupce a s problémy i na další státní zaměstnance, určitě ne na volené funkcionáře vzešlé ze všeobecných voleb.

  OdpovědětVymazat
 8. Je přece jasné, že větina státních úřadů je dodnes prolezlá bývalými komunisty, kteří po převratu škodili novému režimu podle zásady "čím hůře, tím lépe". Stejně jako soudci a SZ vědomě či podvědomě popřevratový stát prakticky už více jak 20 let sabotují.Znám jeden úřad, kde dodnes jsou vedoucími pracovníky po celém státě bývalí funkcionáři ONV, dokonce jeden tajemník VLK ONV dělá vedoucího kontrolního oddělení čili kozel je zahradníkem. A zase se mají dobře, ještě lépe, k důchodu berou plat za to, že škodili a škodí státu.

  OdpovědětVymazat
 9. A co ústavní soudkyně Formánková, co sice nebyla ve Velké straně, ale bolševické myšlení a servilnost k režimu projevila tím, že odsoudila jednoho hospodského na deset měsíců natvrdo (!!!) za to, že řekl, že nemíní poslouchat stranické žvásty na tam probíhající bolševické schůzi, a že mu to kazí návštěvnost. Kolik takových amorálních kreatur na soudech asi je.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>