DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Policie České republiky se zajímá o IP-adresy osob, které komentují tento blog. Ve vlastním zájmu zde proto nic nepopírejte, nezpochybňujte, neschvalujte, neospravedlňujte, nikoho a nic nehanobte, nepodporujte a nepropagujte, a pokud se přesto rozhodnete komentář přidat, pak se, prosím, ničemu nedivte.
Aktuálně: Výnos sbírky pro Vlastimila Pechance dosáhl ke dni 6. 10. 2016 částky 59 416 Kč.
Výtěžek prvního benefičního koncertu, který se uskutečnil dne 12. 3. 2016, činil 13 500 Kč.

čtvrtek 30. září 2010

Přituhuje

Podle zprávy ČTK po hlavním líčení s (nepřítomnými) politiky Dělnické strany řekl státní zástupce Jan Lata: Znalec dnes jasně prohlásil, že výroky jsou již za hranou ethiky. Společnost je v žádném případě nemůže tolerovat.

Ergo co je neethické, je i trestné – minimálně jestliže jde o výrok představitele protisystémové oposice.

4 komentáře:

 1. To je naprosto děsivé: Kriminalisovat porušení morálky. A k tomu ta znalcokracie: Kdyby media byla co k čemu, tak by se Laty zeptala, zda by místo něj neměl být státním zástupcem Mareš, protože věci rozumí evidentně lépe.

  OdpovědětVymazat
 2. To přituhlo opravdu pořádně, protože:

  Předseda senátu Mgr. Michal Kubánek zdůraznil, že jednotlivé posuzované texty nevykazují rasovou či jinou nesnášenlivost a použité grafické symboly neodpovídají historickým reáliím. „Znalec však vysvětlil, proč nelze vytrhávat jednotlivosti, neboť smysl dávají jen v komplexu,“ řekl.

  http://ceskobudejovicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/tri-roky-vezeni-zpevakovi-kapely-imperium20090729.html

  OdpovědětVymazat
 3. No vida, a hned tu máme další výplod naší hrdinné policie: Policie obvinila mladíky, kteří nesli symboly zakázané Dělnické strany.

  "Dělnická strana byla zakázána, trestné je proto používat i její vlajku a symboly. Zadržení jsou podezřelí ze spáchání trestného činu podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka," řekla po jejich zadržení policejní mluvčí Pavla Kofrová.

  Tuhle blbinu evidentně už nezkousnul ani soudce ÚS Duchoň, který to pro iDnes okomentoval takto:

  "Neexistuje žádný přehled zakázaných symbolů. Tak jednoduché to není. Vždy záleží na okolnostech."

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně (když už to musí být…): <b>text</b>
Odkaz: <a href = "http://adresa">název odkazu</a>, tedy <a href = ""></a>